The Memorial Day Sale is Here! Enjoy FREE Local Delivery + Save 50% OFF Suggested Retail
Banswara Marble Tic Tac Toe Game
$169.99 $85.00
Description
The Design
A classic game with a modern twist, the Banswara Marble Tic-Tac-Toe Game features bright gold X- and O-pegs that insert into a white marble gameboard for a stunning, modern look. Challenge friends to a friendly game with this fun accent piece. Perfect for a chic office, eclectic entryway, or crisp sunroom, the Banswara Marble Tic-Tac-Toe Game adds both fun and glamour to any home or office space.
Specification
Measurement:6.4×6.4×3.4(Inches)
Weight:3.7lbs.
The Features
Classic game adds both fun and modern style
Product Details
75% Marble,25% Metal
SWANN'S ID
A&B 43088
Related Products
Jacks Art -Set 3
| Dimensions | 13 × 9 in |
|---|---|
| Brand | The Import Collection |
| Color | Gold |
| Style | Transitional |
| Features | Metal |
Dillinger Bull Sculpture
| Weight | 2.64 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 4 × 15 in |
| Brand | The Import Collection |
| Color | Bronze |
| Style | Transitional |
| Features | Polyresin |
Cason Candleholder
| Weight | 11.88 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.5 × 11.5 × 12 in |
| Brand | The Import Collection |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Features | Quartz Sand |
Lisbon Trays -Set 2
| Weight | 4.74 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 14 × 3 in |
| Brand | The Import Collection |
| Color | Grey |
| Style | Transitional |
| Features | Fabric |
Stone Mushroom Garden Accent 20″H
| Dimensions | 14.25 × 14.25 × 20 in |
|---|---|
| Brand | Melrose International |
| Color | Grey |
| Style | Transitional |
| Features | Ceramic |
Adonis Vase, Tall
| Dimensions | 2.8 × 11.5 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Harp & Finial |
| Color | Grey |
| Style | Transitional |
| Features | Ceramic |
8x6x10″ Terracotta Vase
| Weight | 3.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.7 × 8.3 × 9.8 in |
| Brand | A&B Home |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Features | Clay |
8x7x9″ Terracotta Vase
| Weight | 3.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.7 × 8.1 × 8.7 in |
| Brand | A&B Home |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Features | Clay |

