Amorphic Nickel Table Lamp
$1,199.99 $600.00
Description
This amorphic table lamp is in polished nickel.
Additional information
| Dimensions | 20 × 20 × 34.5 in |
|---|---|
| Brand | John Richards Company |
| Color | Silver |
| Features | Metal |
| Style | Modern |
SWANN'S ID
JOH JRL-10363
Related Products
Midnight Landscape Table Lamp
| Weight | 16 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Blue |
| Features | Ceramic |
| Style | Transitional |
