Tranquility Lenten Rose Bouquets, S/2
$939.99 $470.00
Available on backorder
Description
A symbol of rejuvenation and tranquility, two hellebore varieties of blush pink and light yellow provide the perfect accent whether split apart or displayed together. Complete with glass medicine jars, natural rocks and faux water.
Additional information
| Weight | 8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 18 × 28 in |
SWANN'S ID
000005126970
Related Products
Bonaire Teal Blue Oval Mirror
Habitat Accent Stool, Blue
| Dimensions | 16 × 16 × 20 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Blue |
| Features | Wood |
| Style | Coastal |
Baldrick Extension Dining Table – Warm Honey
| Dimensions | 39 × 96 × 31 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic, Vintage |
Genessis Console Table
| Dimensions | 14 × 54 × 33 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Cottage, Rustic |
Lenora Drink Table
| Dimensions | 10 × 10 × 22 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Black, White |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary |
