The Memorial Day Sale is Here! Enjoy FREE Local Delivery + Save 50% OFF Suggested Retail
Vintage Market AT Splayed Bobbin Leg 1 Drw End Table Barnwood Oak CLH4010-505
$849.99 $425.00
Available on backorder
Description
Product Details
| Crafted Of Select Hardwoods And Oak Veneer | Yes |
|---|---|
| Unique Blend Of Classic Styles And Aged Finishes | Yes |
| Cast Iron Finished Hardware | Yes |
| Width | 24 |
| Depth | 24 |
| Height | 24 |
| Finish | Barnwood Oak |
| Material | Select Hardwoods and Oak Veneers |
| Hardware | Cast Iron |
Additional information
| Dimensions | 24 × 24 × 24 in |
|---|
SWANN'S ID
000005150140
Related Products
Chapman Chapman Rectangle End Table
| Weight | 44.11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.25 × 24.00 × 25.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Chapman |
| Color | Brown |
| Features | Metal, Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Cypress Teak Root End Table
| Dimensions | 24 × 24 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |
Silver Side Table
| Dimensions | 26 × 15 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Modern |
| Features | Metal |
| Style | Contemporary |
Michaelangelo 22″ Nesting Side Tables with White Marble Top
Torrance Nest of Tables
Country Pillar End Table
| Color | Brown |
|---|---|
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Rustic, Traditional |
Auberon Burl Side Table
| Dimensions | 18 × 18 × 23 in |
|---|---|
| Brand | M Furnishings |
| Color | Beige, Orange |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Azalea End Table
| Dimensions | 26 × 26 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Legacy Classic Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Transitional |
Arlington Heights End Table
SKU:
CLH4010-505
Category: End tables
Tags: Barnwood Oak, Brown, Country Living, End Tables, Legacy Classic Furniture
