Endurance Chestnut Leather Ottoman
| Dimensions | 24 × 38 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Diana Slate Fabric Power Lift Recliner
| Dimensions | 39 × 32 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Leather, Lift, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Score Leather Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
Zecliner Model 2 Power Lift Rec with Power Headrest/Lumbar/Heat/Mass
| Dimensions | 42 × 40 × 44 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Fabric, Heat, Massage, Power Headrest, Power Lift, Power Lumbar, Power Recline |
| Style | Transitional |
Grant Ivory Leather Power Reclining Loveseat with Power Headrests
| Dimensions | 42 × 63 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Grant Power Reclining Loveseat With Console & Power Headrest
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Beige, Tan |
| Features | Cupholders, Customizable, Leather, Power, Power Headrest, Power Recline, Storage, USB |
| Style | Transitional |
Score Power Reclining Loveseat with Power Headrests and Lumbar
| Weight | 245 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 62 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
