The Memorial Day Sale is Here! Enjoy FREE Local Delivery + Save 50% OFF Suggested Retail
Paula Deen Accent Chair
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 32 × 44 in |
| Brand | Craftmaster Furniture |
| Color | Blue, White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Cottage, Traditional |
Paula Deen P037510BD Chair
| Weight | 52 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 31 × 46 in |
| Brand | Craftmaster Furniture |
| Color | Blue, White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |


