Austin Sofa
| Dimensions | 39 × 87 × 35 in |
|---|---|
| Brand | CR Laine |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Barrington Sofa
| Dimensions | 39 × 93 × 37 in |
|---|---|
| Brand | CR Laine |
| Color | White |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Transitional |
Cornerstone Configurable Apt Sofa
| Dimensions | 36 × 91 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Century Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Score Leather Motion Sofa
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
Clark Long Sofa
| Dimensions | 41 × 98 × 33 in |
|---|---|
| Brand | CR Laine |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Abingdon Sofa
| Dimensions | 39 × 87 × 35 in |
|---|---|
| Brand | CR Laine |
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Chelsea Sofa
| Dimensions | 40 × 94 × 38 in |
|---|---|
| Brand | King Hickory |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Traditional |
Santiago Sofa
| Dimensions | 37 × 90 × 43 in |
|---|---|
| Brand | King Hickory |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Eliana Stationary Sofa
| Dimensions | 41 × 8512 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Bradington-Young |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Moda Brass Sofa
| Dimensions | 41 × 104 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Massoud Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Raine Track Arm Sofa
| Dimensions | 37 × 83 × 2912 in |
|---|---|
| Brand | M Furnishings |
| Color | Green |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Contemporary, Modern |
Oaklee Sofa
| Dimensions | 44 × 83 × 4112 in |
|---|---|
| Brand | Bradington-Young |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Recline |
| Style | Traditional |
