The Memorial Day Sale is Here! Enjoy FREE Local Delivery + Save 50% OFF Suggested Retail
Avellino Mirror
$3,899.99 $1,950.00
Description
The Avellino Mirror showcases a classic design with a slender frame in our Sable finish surrounding a beveled mirror. This stylish design statement comes affixed with French cleats and hangs in a vertical orientation.
SWANN'S ID
JOH JRM-1152
Related Products
Bonaire Teal Blue Oval Mirror
Bamboo Mirror-Bronze
| Dimensions | 2 × 35 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Global Views |
| Color | Brown |
| Features | Glass |
| Style | Transitional |
Heidi Gould’s Enlightenment
| Dimensions | 2 × 49 × 61 in |
|---|---|
| Brand | John Richards Company |
| Color | Multicolor |
| Features | Canvas |
| Style | Contemporary |
Joy Colangelo’s Joyful Dragonflies I
| Dimensions | 1.5 × 33.25 × 59.25 in |
|---|---|
| Brand | John Richards Company |
| Color | Beige, Multicolor |
| Features | Canvas |
| Style | Cottage |
Claire Gowdy’s Moroccan Nights
| Dimensions | 2 × 49.25 × 61 in |
|---|---|
| Brand | John Richards Company |
| Color | Multicolor |
| Features | Canvas |
| Style | Contemporary |
Rock Quartz Points With Rose Quartz Ball
| Dimensions | 4.5 × 4.5 × 5 in |
|---|---|
| Brand | John Richards Company |
| Color | Pink |
| Features | Glass |
| Style | Contemporary |
