The Memorial Day Sale is Here! Enjoy FREE Local Delivery + Save 50% OFF Suggested Retail
Patti Chandelier
$599.99 $300.00
1 in stock
Description
Height (bottom to top) 30″ H Width (side to side) 30″ W Depth (front to back) 30″ D Number of Bulbs 3 Lamp Shade Material: Metal Shade Color: Gold/Yellow
Additional information
| Dimensions | 30 × 30 × 30 in |
|---|
SWANN'S ID
000001635590
Related Products
Solene Table Lamp 26388
| Brand | Uttermost |
|---|---|
| Color | Tan, White |
| Features | Ceramic, Fabric Metal, Glass |
| Style | Contemporary |
28.25 Inch Black & Antique Brass Metal Lamp w/White Shade
| Dimensions | 17 × 17 × 28.5 in |
|---|---|
| Brand | K&K Interiors |
| Color | Black, Gold, White |
| Features | Metal |
| Style | Traditional |
Fountain Buffet Lamp, White
| Dimensions | 12 × 12 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Features | Metal |
| Style | Transitional |
Selim Buffet Lamp
| Dimensions | 10 × 10 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Gold |
| Features | Metal |
| Style | Contemporary |
Exemplar Table Lamp
| Dimensions | 17 × 17 × 31 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Grey |
| Features | Ceramic |
| Style | Traditional |
