Gigi’s Day Off
$1,769.99 $885.00
Description
Whimsical and nostalgic, Gigiís Day Off captures a leisurely moment frozen in time. With soft colors and vintage charm, this 43″ x 53″ matte paper piece invites a sense of storytelling and character to any wall. Ideal for traditional, eclectic, or cottage-style spaces craving a dash of personality.
Additional information
| Dimensions | 43 × 53 in |
|---|---|
| Brand | Wendover Art Group |
| Color | Multicolor |
| Features | Matte Paper |
| Style | Vintage |
SWANN'S ID
WEN WPH1122
Related Products
Free Flying Hand Painted Canvas
Screech Owl Box
| Dimensions | 3 × 3 × 4 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Gold |
| Features | Metal |
| Style | Contemporary |
A Montana Sky Painting
| Dimensions | 77 × 53 in |
|---|---|
| Brand | Wendover Art Group |
| Color | Green, Grey |
| Features | Canvas |
| Style | Farmhouse, Rustic, Traditional |
Ring Around the Rosie
| Dimensions | 30 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Wendover Art Group |
| Color | Green, Orange |
| Features | Canvas |
| Style | Contemporary |
Pocket Full of Posies
| Dimensions | 30 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Wendover Art Group |
| Color | Green, Orange |
| Features | Canvas |
| Style | Contemporary |
