Garden Party Gallery Wall 9
$3,419.99 $1,710.00
Description
Complementing its counterpart, ìGarden Party Gallery Wall 9î features matching blue and green tones that offer visual harmony and timeless charm. At 55″ x 55″, this canvas piece brings a soft, organic rhythm to any traditional space, especially when paired with Gallery Wall 8.
Additional information
| Dimensions | 55 × 55 in |
|---|---|
| Brand | Wendover Art Group |
| Color | Blue, Green |
| Features | Canvas |
| Style | Traditional |
SWANN'S ID
WEN WLD3186
Related Products
12″ Majesty Small Blue Kyanite Stone Metal Bird
| Dimensions | 12 in |
|---|---|
| Brand | Sagebrook Home |
| Color | Silver |
| Features | Metal |
| Style | Contemporary |
Sorbet Hued Floral Orbs
| Dimensions | 71.5 × 56.5 in |
|---|---|
| Brand | Wendover Art Group |
| Color | Multicolor |
| Features | Canvas |
| Style | Traditional |
