Tate X Long Bolster, Peacock
$579.99 $290.00
1 in stock
Description
The Tate Extra Long Bolster Pillow a natural linen base, with a velvet Greek Key design applique, and tasseled corners for rich, luxurious texture.
Additional information
| Dimensions | 42 × 14 in |
|---|
SWANN'S ID
000003802940
Related Products
Square Washed Linen Tassel Pillow Light Blue
| Dimensions | 18 × 18 in |
|---|---|
| Brand | HiEnd Accents |
| Color | Blue |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
Stella Faux Silk Velvet Embroidered Lumbar Pillow Midnight Blue
| Dimensions | 24 × 14 in |
|---|---|
| Brand | HiEnd Accents |
| Color | Blue |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
Genuine Leather & Suede Arrow Tasseled Lumbar Pillow
| Dimensions | 20 × 12 × 6 in |
|---|---|
| Brand | HiEnd Accents |
| Color | Orange |
| Features | Leather |
| Style | Transitional |
Western Suede Tassel Pillow
| Dimensions | 20 × 20 in |
|---|---|
| Brand | HiEnd Accents |
| Color | Brown |
| Features | Leather |
| Style | Rustic |
Gila Wool Blend Square Pillow
| Dimensions | 22 × 22 in |
|---|---|
| Brand | HiEnd Accents |
| Color | Blue, Multicolor |
| Features | Fabric |
| Style | Eclectic, Rustic |
