The Memorial Day Sale is Here! Enjoy FREE Local Delivery + Save 50% OFF Suggested Retail
Chapman Chapman Buffet
| Weight | 234.41 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21.00 × 74.00 × 36.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Chapman |
| Color | Brown |
| Features | Metal, Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Chapman Chapman Display Cabinet
| Weight | 303.60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.00 × 40.00 × 88.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Chapman |
| Color | Brown |
| Features | Glass, Metal, Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
