Dann Foley Lifestyle Jiamen Altar Table Made Of Solid Elm Wood
$1,689.99 $845.00
1 in stock (can be backordered)
Description
Product Details
| Dimensions | H:36.0 W:72.0 D:15.0 |
|---|
Additional information
| Dimensions | 15 × 72 × 36 in |
|---|
SWANN'S ID
000005120010
Related Products
Dann Folley Lifestyle Set of 3 Tabletop Art Display Easels
| Brand | Style Craft |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Silver Side Table
| Dimensions | 26 × 15 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Modern |
| Features | Metal |
| Style | Contemporary |
Vineyard Row Small Console
Set of Three Satin Ivory Tabletop Easel for Art
| Dimensions | 6 × 13 × 26 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | White |
| Features | Wood |
| Style | Transitional |
White Antique Brass Glass Lamp with Black Shade
| Dimensions | 17 × 17 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Black, White |
| Features | Metal |
| Style | Modern |
SKU:
DFF20097
Category: Console Tables
Tags: Black, Console Sofas, Ebony Black Elm Wood, Style Craft
