Country Ferns, S/2
$569.99 $285.00
2 in stock (can be backordered)
Description
Native to forests and woodland areas, these fern stems add a touch of whimsical charm to any space. Each bunch is nestled in a shaped glass vase with faux water. S- 17″, L- 21″
Additional information
| Weight | 5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 21 in |
SWANN'S ID
000005126340
Related Products
Rosston Accent Table
Genessis Console Table
| Dimensions | 14 × 54 × 33 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Cottage, Rustic |
Swell Accent Table
| Dimensions | 13 × 13 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Modern |
Lenora Drink Table
| Dimensions | 10 × 10 × 22 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Black, White |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary |
