The Memorial Day Sale is Here! Enjoy FREE Local Delivery + Save 50% OFF Suggested Retail
Continue On Framed Print
$1,598.00 $799.00
Available on backorder
Description
Featuring shades of azure and cyan with pops of white and yellow scattered about, the Continue On Framed Print adds tranquility to any space. The print is accentuated by a white linen liner and a pine wood frame finished in a light gray stain with white wash accents. Artwork by Lisa Ridgers.
Additional information
| Weight | 36 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 47 × 47 in |
SWANN'S ID
000005288900
Related Products
Evarado Aloe Planter
| Dimensions | 17 × 17 × 28 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Green, White |
| Features | Ceramic |
| Style | Contemporary |
Petite Bijoux Framed Canvases – Brilliant, S/9
| Weight | 38 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 17 × 17 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gold |
| Features | Canvas |
| Style | Contemporary |
Screech Owl Box
| Dimensions | 3 × 3 × 4 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Gold |
| Features | Metal |
| Style | Contemporary |
24″ Bente Large Antler Frosted Glass
| Dimensions | 2 × 24 × 6 in |
|---|---|
| Brand | Sagebrook Home |
| Color | White |
| Features | Glass |
| Style | Modern |
24″ Bente Large Antler Polished Glass
| Dimensions | 2 × 24 × 6 in |
|---|---|
| Brand | Sagebrook Home |
| Color | Clear |
| Features | Glass |
| Style | Modern |
A Montana Sky Painting
| Dimensions | 77 × 53 in |
|---|---|
| Brand | Wendover Art Group |
| Color | Green, Grey |
| Features | Canvas |
| Style | Farmhouse, Rustic, Traditional |
Ring Around the Rosie
| Dimensions | 30 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Wendover Art Group |
| Color | Green, Orange |
| Features | Canvas |
| Style | Contemporary |
Pocket Full of Posies
| Dimensions | 30 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Wendover Art Group |
| Color | Green, Orange |
| Features | Canvas |
| Style | Contemporary |
