The Memorial Day Sale is Here! Enjoy FREE Local Delivery + Save 50% OFF Suggested Retail
Euphoria Framed Print
$1,198.00 $599.00
Available on backorder
Description
A modern and blissful print, Euphoria is a dynamic mix of olive hues with bursts of magenta, yellow ochre, and black. This abstract print is surrounded by a black wood frame. Artwork by Terri Burris.
Additional information
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 38 × 52 in |
SWANN'S ID
000005289020
Related Products
Evarado Aloe Planter
| Dimensions | 17 × 17 × 28 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Green, White |
| Features | Ceramic |
| Style | Contemporary |
Petite Bijoux Framed Canvases – Brilliant, S/9
| Weight | 38 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 17 × 17 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gold |
| Features | Canvas |
| Style | Contemporary |
Screech Owl Box
| Dimensions | 3 × 3 × 4 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Gold |
| Features | Metal |
| Style | Contemporary |
14″ Majesty Large Blue Kyanite Stone Metal Bird
| Dimensions | 14 in |
|---|---|
| Brand | Sagebrook Home |
| Color | Silver |
| Features | Metal |
| Style | Contemporary |
Sorbet Hued Floral Orbs
| Dimensions | 71.5 × 56.5 in |
|---|---|
| Brand | Wendover Art Group |
| Color | Multicolor |
| Features | Canvas |
| Style | Traditional |
Ring Around the Rosie
| Dimensions | 30 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Wendover Art Group |
| Color | Green, Orange |
| Features | Canvas |
| Style | Contemporary |
