Lilah Sofa LILAH-022-EDP Straw
$6,599.00 $3,299.50
1 in stock (can be backordered)
Description
Product Details
| Leg Finish | Chocolate |
|---|---|
| Cushion | Cloud |
| Standard Pillows | QTY 2 – 20″ Non-Welted Throw Pillow |
| Body Cover Grade | AA |
Videos
Additional information
| Weight | 168 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 89 × 40 × 38 in |
SWANN'S ID
000005147450
Related Products
Score Leather Motion Sofa
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
Moxy Sofa
| Weight | 141 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 82 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
MS Oberon Zero Gravity Power Sofa with Power Headrest
| Weight | 264.56 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.50 × 89.00 × 42.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | MS |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline, Reclining, Zero Gravity |
| Style | Casual |
Sorrento Leather Power Motion Sofa
| Dimensions | 36 × 90 × 39.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Metal, Power, Reclining, Upholstered |
| Style | Traditional |
Ventura Fabric Sofa
| Dimensions | 40.5 × 96.25 × 33.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt |
| Color | Cream |
| Features | Fabric, Metal, Upholstered |
| Style | Casual |
Beau Sable Fabric Power Reclining Loveseat with Power Headrests
| Dimensions | 40 × 65 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power Recline, Recline, USB |
| Style | Traditional |
Julian Sofa
| Dimensions | 41 × 94.5 × 37 in |
|---|---|
| Brand | CR Laine |
| Color | Orange |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Oaklee Sofa
| Dimensions | 44 × 83 × 4112 in |
|---|---|
| Brand | Bradington-Young |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Recline |
| Style | Traditional |
Clark Long Sofa
| Dimensions | 41 × 98 × 33 in |
|---|---|
| Brand | CR Laine |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Abingdon Sofa
| Dimensions | 39 × 87 × 35 in |
|---|---|
| Brand | CR Laine |
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Cornerstone Configurable Apt Sofa
| Dimensions | 36 × 91 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Century Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Raine Track Arm Sofa
| Dimensions | 37 × 83 × 2912 in |
|---|---|
| Brand | M Furnishings |
| Color | Green |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Contemporary, Modern |
Geneva Long Sofa
| Dimensions | 46 × 100 × 29.5 in |
|---|---|
| Brand | Precedent Furniture |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Santiago Sofa
| Dimensions | 37 × 90 × 43 in |
|---|---|
| Brand | King Hickory |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
