Tranquility Lenten Rose Bouquets, S/2
$939.99 $470.00
Available on backorder
Description
A symbol of rejuvenation and tranquility, two hellebore varieties of blush pink and light yellow provide the perfect accent whether split apart or displayed together. Complete with glass medicine jars, natural rocks and faux water.
Additional information
| Weight | 8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 18 × 28 in |
SWANN'S ID
000005126970
Related Products
Rosston Accent Table
Baldrick Extension Dining Table – Warm Honey
| Dimensions | 39 × 96 × 31 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic, Vintage |
Mano Drink Table, Natural
| Dimensions | 11 × 11 × 25 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary |
Lenora Drink Table
| Dimensions | 10 × 10 × 22 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Black, White |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary |
