Crystal Peak Sculptures, S/2
$659.99 $330.00
1 in stock (can be backordered)
Description
A stunning pair of modern sculptures featuring raw, faceted crystal formations atop sleek black bases with polished nickel accents. These striking pieces add a touch of elegance and contemporary sophistication to any space, reflecting light beautifully for a mesmerizing effect. Sizes: S-4x10x3, L-4x13x3
Additional information
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 4 × 13 in |
SWANN'S ID
000005126690
Related Products
Bonaire Teal Blue Oval Mirror
Baldrick Extension Dining Table – Warm Honey
| Dimensions | 39 × 96 × 31 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic, Vintage |
Swell Accent Table
| Dimensions | 13 × 13 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Modern |
Mano Drink Table, Natural
| Dimensions | 11 × 11 × 25 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary |
