Woodland Fern Centerpiece
$939.99 $470.00
1 in stock (can be backordered)
Description
An airy bundle of lush fern fronds are effortlessly placed into a clear glass medicine jar with natural river rocks and faux water.
Additional information
| Weight | 8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 28 × 24 in |
SWANN'S ID
000005126370
Related Products
Rosston Accent Table
Habitat Accent Stool, Blue
| Dimensions | 16 × 16 × 20 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Blue |
| Features | Wood |
| Style | Coastal |
Genessis Console Table
| Dimensions | 14 × 54 × 33 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Cottage, Rustic |
Swell Accent Table
| Dimensions | 13 × 13 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Modern |
Mano Drink Table, Natural
| Dimensions | 11 × 11 × 25 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary |
