Dark Racetrack Cabinet Four Door Oval Sideboard From Solid Mango Wood In A Coco Finish
$3,398.00 $1,699.00
1 in stock (can be backordered)
Description
Product Details
| Dimensions | H:33.0 W:67.0 D:16.0 |
|---|
Additional information
| Dimensions | 16 × 67 × 33 in |
|---|
SWANN'S ID
000005120270
Related Products
Komen Susan G. Komen Eternal Chest
Charleston Charleston Two-Door Chest
| Weight | 154.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21.00 × 44.25 × 36.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Charleston |
| Color | Black |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
CommMarket Commerce & Market Accent Table
| Weight | 59.50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.00 × 20.00 × 24.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | CommMarket |
| Color | Beige, Cream |
| Features | Resin |
| Style | Casual |
Rosston Accent Table
Accent Chest
Oak Clover Accent Table
| Dimensions | 23 × 2412 × 27 in |
|---|---|
| Brand | Theodore Alexander |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional, Vintage |
D’Orsay 79″ Upholstered Bench in Brown Leather
Essex Leeds 53″ Bench in Antique Whiskey Leather
22″ Panda Stone Marble Accent Table, Multi
| Dimensions | 22 × 22 × 22 in |
|---|---|
| Brand | Sagebrook Home |
| Color | White |
| Features | Marble |
| Style | Modern |
19″ Cantor Champagne Stool
| Dimensions | 19 in |
|---|---|
| Brand | Sagebrook Home |
| Color | Gold |
| Features | Metal |
| Style | Contemporary |
Croco Embossed Leather Stool,Tan Tessoro
| Dimensions | 18 × 18 × 19.5 in |
|---|---|
| Brand | Sarreid |
| Color | Brown |
| Features | Leather |
| Style | Contemporary |
