Dann Foley Lifestyle Jiamen Altar Table Made Of Solid Elm Wood
$1,689.99 $845.00
1 in stock (can be backordered)
Description
Product Details
| Dimensions | H:36.0 W:72.0 D:15.0 |
|---|
Additional information
| Dimensions | 15 × 72 × 36 in |
|---|
SWANN'S ID
000005120010
Related Products
Silver Side Table
| Dimensions | 26 × 15 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Modern |
| Features | Metal |
| Style | Contemporary |
Bristol Solid Wood Rectangle Console Table
| Dimensions | 18 × 72 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Modern |
Odette Console Table
| Dimensions | 15.75 × 41.5 × 31 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |
Marietta Console
Auberon Burl Console Table
| Dimensions | 16 × 66 × 28 in |
|---|---|
| Brand | M Furnishings |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary |
Mahogany Wood Console Table
| Weight | 34 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33.5 × 14.2 × 35.8 in |
| Brand | A & B HOME |
| Color | White |
| Features | Wood |
| Style | Cottage |
White Antique Brass Glass Lamp with Black Shade
| Dimensions | 17 × 17 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Black, White |
| Features | Metal |
| Style | Modern |
SKU:
DFF20097
Category: Console Tables
Tags: Black, Console Sofas, Ebony Black Elm Wood, Style Craft
