Burnished Gold Table Lamp With Twin Pull Chains Dann Foley Lifestyle
$659.99 $330.00
1 in stock (can be backordered)
Description
Product Details
| Dimensions | H:35.0 W:16.0 D:16.0 |
|---|
Additional information
| Dimensions | 16 × 16 × 35 in |
|---|
SWANN'S ID
000005119760
Related Products
Midnight Landscape Table Lamp
| Weight | 16 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Blue |
| Features | Ceramic |
| Style | Transitional |
28.25 Inch Black & Antique Brass Metal Lamp w/White Shade
| Dimensions | 17 × 17 × 28.5 in |
|---|---|
| Brand | K&K Interiors |
| Color | Black, Gold, White |
| Features | Metal |
| Style | Traditional |
Selim Buffet Lamp
| Dimensions | 10 × 10 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Gold |
| Features | Metal |
| Style | Contemporary |
