Stone/ Quartz Egret Running
$1,429.99 $715.00
Description
A flirty Egret with Quartz crystals feathers. The Egret represents strength, purity, patience and long life.
Additional information
| Dimensions | 4 × 6 × 13.5 in |
|---|---|
| Brand | John Richards Company |
| Color | Silver |
| Features | Metal |
| Style | Contemporary |
SWANN'S ID
JOH JRA-10669
Related Products
Tranquil Garden Fantasy Framed Print
| Dimensions | 2 × 50 × 74 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Multicolor |
| Features | Canvas |
| Style | Contemporary |
Marble , S/2 8/10″ Hugging Couple, White
| Dimensions | 3 × 8 × 10 in |
|---|---|
| Brand | Sagebrook Home |
| Color | Grey, White |
| Features | Marble |
| Style | Modern |
24″ Bente Large Antler Frosted Glass
| Dimensions | 2 × 24 × 6 in |
|---|---|
| Brand | Sagebrook Home |
| Color | White |
| Features | Glass |
| Style | Modern |
Sorbet Hued Floral Orbs
| Dimensions | 71.5 × 56.5 in |
|---|---|
| Brand | Wendover Art Group |
| Color | Multicolor |
| Features | Canvas |
| Style | Traditional |
A Montana Sky Painting
| Dimensions | 77 × 53 in |
|---|---|
| Brand | Wendover Art Group |
| Color | Green, Grey |
| Features | Canvas |
| Style | Farmhouse, Rustic, Traditional |
