Blooming Cacti 9
$939.99 $470.00
1 in stock
Description
Blooming Cacti 9 completes the series with sunlit detail and gentle color. The 25″ x 30″ scale and vintage feel make it an ideal accent for cozy, layered spaces, from sunrooms to reading nooks.
Additional information
| Dimensions | 25 × 30 in |
|---|
SWANN'S ID
000003819490
Related Products
Free Flying Hand Painted Canvas
Evarado Aloe Planter
| Dimensions | 17 × 17 × 28 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Green, White |
| Features | Ceramic |
| Style | Contemporary |
Petite Bijoux Framed Canvases – Brilliant, S/9
| Weight | 38 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 17 × 17 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gold |
| Features | Canvas |
| Style | Contemporary |
Tranquil Garden Fantasy Framed Print
| Dimensions | 2 × 50 × 74 in |
|---|---|
| Brand | Uttermost |
| Color | Multicolor |
| Features | Canvas |
| Style | Contemporary |
Ring Around the Rosie
| Dimensions | 30 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Wendover Art Group |
| Color | Green, Orange |
| Features | Canvas |
| Style | Contemporary |
