Sights to See Gallery Wall 1
$2,029.99 $1,015.00
1 in stock
Description
Classic and elegant, Sights to See Gallery Wall 1 features a timeless black-and-white composition that evokes the charm of global landmarks and vintage travel. Printed on matte paper and sized at 49.88″ x 39.88″, this piece makes a refined addition to gallery walls or traditional spaces in need of worldly character.
Additional information
| Dimensions | 49.88 × 39.88 in |
|---|
SWANN'S ID
000004684840
Related Products
Free Flying Hand Painted Canvas
Sorbet Hued Floral Orbs
| Dimensions | 71.5 × 56.5 in |
|---|---|
| Brand | Wendover Art Group |
| Color | Multicolor |
| Features | Canvas |
| Style | Traditional |
A Montana Sky Painting
| Dimensions | 77 × 53 in |
|---|---|
| Brand | Wendover Art Group |
| Color | Green, Grey |
| Features | Canvas |
| Style | Farmhouse, Rustic, Traditional |
Ring Around the Rosie
| Dimensions | 30 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Wendover Art Group |
| Color | Green, Orange |
| Features | Canvas |
| Style | Contemporary |
