NV Rosecliff 22×22
$219.99 $110.00
Description
Perfect for layering on sofas, beds, or reading chairs, the NV Rosecliff Accent Pillow adds a touch of charm to your space. At 22 x 22 inches, this plush pillow features a rich rose-red fabric that makes it a versatile accent for cottage-inspired or transitional interiors alike.
Additional information
| Dimensions | 22 × 22 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Red |
| Features | Fabric |
| Style | Cottage, Transitional |
SWANN'S ID
CHF V260047
Related Products
DV Aubry 14×26
| Dimensions | 26 × 14 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Grey, Multicolored |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary |
TC Kalen Throw Natural/Ivory
| Dimensions | 50 × 70 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Grey |
| Features | Fabric |
| Style | Cottage |
Cypress Teak Root End Table
| Dimensions | 24 × 24 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |
Layne Solid Wood Square Coffee Table w/Casters
| Dimensions | 42 × 42 × 17 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Modern |
Avena Solid Wood Square Coffee Table
| Dimensions | 42 × 41.75 × 16.5 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary |
Warwick Upholstered Rolling Dining Chair
| Dimensions | 26 × 23 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Beige |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
Indoor/Outdoor Sonora Rug
– $855.00Price range: through $855.00
| Dimensions | N/A |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Rug Size | 2’6×8, 2×3, 5×8, 8×10 |
| Color | Black, White |
| Style | Eclectic |
| Features | Fabric |
Adelaide Bed
$2,160.00
| Brand | Classic Home |
|---|---|
| Bed Size | Queen |
| Color | Brown |
| Style | Rustic, Transitional |
| Features | Wood |
Bristol Solid Wood Rectangle Console Table
| Dimensions | 18 × 72 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Modern |
Carlo 18″ Square Ottoman
| Dimensions | 18 × 18 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Leather |
| Style | Modern |
Chunky Loop Rug Ivory
– $1,350.00Price range: through $1,350.00
| Dimensions | N/A |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Rug Size | 10X14, 2×3, 5×8, 8×10, 9×12 |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Features | Fabric |
